Elektronikai technikus

Elektronikai technikus szakmának az OKJ vizsgára való felkészítését vállalom elmélet és gyakorlat oktatásával magánórák keretében.

Gyakorlati felkészüléshez rendelkezésre álló saját eszközök: számítógép, nyomtató, szimulációs szoftverek, fémipari kéziszerszámok, eszközök, villamosipari kéziszerszámok, eszközök, kézi kisgépek, telepített gépek, villamosipari mérőműszerek és diagnosztikai eszközök, PLC-készülék, kommunikációs eszközök, megépített vagy szimulált gyártórendszer modell, villamos vezérlő és vezérelt elemek, pneumatikai alkatrészek

Az oktatás egyéni igények alapján, egyéni időbeosztással, szükség esetén akár távoktatással is  megvalósítható.

A képzéshez kapcsolódó tantárgyak:

Elektrotechnika

Analóg áramkörök

Digitális technika

Arduino-PIC

Gépész műszaki rajz

Pneumatika

 

x-Elektronikus CAD / CAM

x-Elektronikus műszerek